Laser Light Sheer - EstetMedKażdy z nas marzy o gładkiej, delikatnej skórze bez zbędnego owłosienia.  Najlepiej gdyby te niechciane włoski zniknęły raz na zawsze i nie wyrosły tam gdzie ich nie potrzebujemy – już nigdy.

Od dawna wiemy, że jedynym, właściwym sposobem na pozbycie się raz na zawsze niechcianego owłosienia jest depilacja laserowa wykonywana w gabinecie medycyny estetycznej pod okiem lekarza dermatologa bądź kosmetologa. Zabiegi laserowego depilowania owłosienia mają ponad 50 letnią historię, bowiem pierwsze wykonywane były już w latach 60 tych XX wieku.

Laser LIGHT SHEER bezapelacyjny nr 1 na świecie!

  • Najmocniejsze i najnowocześniejsze urządzenie depilacyjne dostępne na rynku światowym,
  • Dzięki niemu włoski zginą BEZPOWROTNIE! Light Sheer posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie. Posiada również certyfikat ISO 9001.
  • Istotą działania lasera LightSheer na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy.
  • Emitowana przez laser LightSheer fala o długości 800 nm przenika do 2 mm wewnątrz skóry, co oznacza, że ma działania powierzchowne i nie ma wpływu na nasz organizm.
  • Pewnie zastanawiasz się czy niechciane owłosienie zniknie już po pierwszej sesji. Jeśli tak, to już odpowiadamy, że niestety nie, a dzieje się tak dlatego, że nie wszystkie włoski rosną w tym samym tempie. A laser usuwa tylko te, znajdujące się w fazie wzrostu (anagen). Pozostałe włosy przez 3 do 8 tygodni utrzymywane są w tzw. fazie uśpienia (telogen). W związku z powyższym będą mogły zostać usunięte dopiero, gdy ponownie znajdą się w fazie aktywnego wzrostu i wtedy też należy powtórzyć zabieg.