Podwójny podbródek to problem wielu ludzi, jest spowodowany odkładaniem się tkanki tłuszczowej w tym obszarze lub wiotczeniem skóry szyi. Problem dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku.

Dlaczego się pojawia?

Przyczyny mogą być różne:

  • nadwaga
  • proces starzenia
  • czynniki genetyczne
  • nieprawidłowa postawa

Jak sobie z tym problemem poradzić?

Zapomnij o inwazyjnej liposukcji! BELKYRA to jedyny na rynku lek, który podany do podskórnej tkanki tłuszczowej, powoduje niszczenie komórek tłuszczowych i likwidację efektu „podwójnego podbródka”. Jest to jedyny skuteczny i bezpieczny lek zatwierdzony przez FDA i Europejską Agencję Leków, co potwierdzone zostało wieloma badaniami klinicznymi.

To również jedyne na rynku nieoperacyjne rozwiązanie o udokumentowanym bezpieczeństwie i skuteczności działania oparte o wysokoskoncentrowaną substancję aktywną - kwas deoksycholowy, który jest naturalnie obecny w organizmie i bierze udział w trawieniu i wchłanianiu tłuszczu dostarczanego z pożywieniem.

BELKYRA zawiera kwas deoksycholowy, który jest tożsamy z naturalnym, a jego wysoka skuteczność i bezpieczeństwo stosowania potwierdzone zostały wieloma badaniami klinicznymi.

Jak to działa?

BELKYRA powoduje niszczenie komórek tkanki tłuszczowej i uniemożliwia im dalsze gromadzenie i przechowywanie tłuszczu. Dodatkowo, zastosowanie leku BELKYRA powoduje usunięcie pozostałości komórek i lipidów przez makrofagi, a także pojawienie się fibroblastów – przekładających się na wzrost całkowitej ilości kolagenu.

Zastosowanie BELKYRA pozwala nam osiągnąć kompaktowy rezultat – pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka oraz efekt liftingu. Jest to jedyny nieoperacyjny zabieg pozwalający na skuteczną i bezpieczną likwidację „podwójnego podbródka”

Przeciwskazania

  • nadwrażliwość na kwas deoksycholowy lub jakąkolwiek inną substancję zawartą w leku
  • obecność zakażenia w miejscu iniekcji
  • okres ciąży i karmienia piersią

Efekt przed i po

2-borda - EstetMed